Robimy wszystko, aby nasi Goście, bez względu na wiek, czuli się u nas jak najlepiej. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa kilka dodatkowych atrakcji, które służyć mają zarówno odpoczynkowi, jak i rozrywce.PLAC ZABAW

Plac zabaw znajduje się na terenie obiektu. Rodzice mogą więc mieć swe pociechy cały czas „na oku”. W okresie letnim plac wzbogacany jest o 2, bezpieczne i wygodne, baseny kąpielowe.PLAŻA NAD SANEM

Dla miłośników słońca i wody, na terenie Ośrodka znajduje się plaża nad Sanem. Znajduje się tu baro-sklep, w którym można zakupić m.in. chłodne napoje.„CZARCI BAR”

Wieczorem można rozerwać się  w "Czarcim Barze". Do dyspozycji Gości m.in. stół bilardowy oraz stół do gry w piłkarzyki. W chłodniejsze dni ogrzejemy się tu przy kominku.


STANICE BIESIADNE

W ofercie posiadamy 3 stanice biesiadne dla grup do 30 osób każda:
I – na terenie Ośrodka,
II – na wierzchołku Diablej Góry około 200 m od Ośrodka,
III – jest mobilna, do zorganizowania w dowolnym miejscu zaakceptowanym wcześniej przez organizatora i właściciela terenu.

Istnieje możliwość zorganizowania ogniska nad Sanem, imprezy inegracyjnej do 50 osób.
                                                                                                 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Nasi Goście mają do wyboru bogaty asortyment sprzętu turystyczno-sportowego, na który składają się jeepy, kajaki, rowery oraz quady.