Na terenie ośrodka

Robimy wszystko, aby nasi Goście, bez względu na wiek, czuli się u nas jak najlepiej. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa kilka dodatkowych atrakcji, które służyć mają zarówno odpoczynkowi, jak i rozrywce.


PLAC ZABAW

Plac zabaw znajduje się na terenie obiektu. Rodzice mogą więc mieć swe pociechy cały czas „na oku”. Na polu campingowym usytuowane są kolejne cztery place zabaw dla różnych grup wiekowych naszych pociech. 


PLAŻA NAD SANEM

Dla miłośników słońca i wody, na terenie Ośrodka znajduje się plaża nad Sanem. W okresie letnim kąpielisko naturalne o powierzchni 0,3ha z piaszczystą plażą oraz plaża piaszczysta i zielona wzdłuż brzegu rzeki San ponad 300 metrów długości.


„CZARCI BAR”

Czynny od godziny 9 do 21, można zamówić śniadania, obiady i kolacje. Posiłki przygotowywane są w większości z naszych produktów rolnych oraz lokalnych dostawców z sąsiednich gospodarstw. Dodatkowo można rozerwać się w "Czarcim Barze". Do dyspozycji Gości m.in. stół bilardowy oraz trzy stoły do gry w piłkarzyki. W chłodniejsze dni ogrzejemy się tu przy kominku popijając grzańca itd. 


STANICE BIESIADNE

W ofercie posiadamy 3 stanice biesiadne dla grup od 30 do 120 osób. Wszystkie znajdują się na terenie ośrodka. 

Istnieje możliwość zorganizowania grillo-ogniska nad Sanem, imprezy integracyjnej do 120 osób.
                                                                                                 
 

 

"Diabla Góra" zaprasza na wczasy w Bieszczady: noclegi, domki, pokoje lub camping a wokół wiele atrakcji!

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

 

 

 

 Galeria

 

 

  • Wersja polska
  • English version

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Diabla Góra, siedziba: Sanok, Tyrawa Solna 121.