Noclegi Bieszczady

 

 

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Diabla Góra” oferujący pokoje i noclegi w Bieszczadach położony jest na pograniczu Krajobrazowego Parku Gór Słonnych, w miejscowości Tyrawa Solna, zwanej „Północną Bramą Bieszczad”, na jednym z najsłynniejszych w Europie szlaku cerkwi i ikon Podkarpacia. Osadzony jest na zboczu Diablej Góry (354 m n.p.m.) wzdłuż rzeki San (około 1700m linii brzegowej) oraz potoku Tyrawka (ponad 800m). Dodatkowo w odległości 2,5km od Ośrodka znajduje się 54ha wód stałych (Hłomcza), będących rajem dla wędkarzy. Jeśli chodzi o noclegi, ośrodek wypoczynkowy Diabla Góra posiada w swej ofercie wynajem pokoi 3-4-osobowych z łazienkami (kub. 30m2), domki dla 6-8 osób (kub. 70m2) oraz domki dla 8-10 osób (kub. 90m2) . Okna wynajmowanych pokoi wychodzą na malowniczą bieszczadzką okolicę. 

 

Na terenie obiektu noclegowego znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, latem do wykorzystania kąpielisko naturalne o powierzchni 0,3h (głębokość kąpieliska od 0,3 do 0,8 metra w wydzielonej części bojkami oraz plażą piaszczystą, poza strefą wydzieloną bojkami głębokość wody od 1 do 1,8 metra, możliwość popływania rekreacyjnego) oraz kąpielisko i piaszczysta plaża nad rzeką San o długości 300m jak również część plaży trawiastej, około 200m długości (latem na naszym odcinku głębokość wody rzeki San nie przekracza 0,5 metra). W ofercie O. W. znajduje się wypożyczalnia kajaków canoe (2-3-4 os.), dzięki którym można przeżyć wspaniałą przygodę spływając rzeką San (dolina Sanu). Odcinek z Sanoka na Diablą Górę wynosi około 12km (spływ trwa od 2,5 do 3 godzin, w zależności od nurtu rzeki). 

 

 

Dodatkowo na terenie pola campingowego znajdującego się w ośrodku do dyspozycji mniejszych pociech zorganizowano cztery różne place zabaw dla różnej grupy wiekowej dzieci. 

 

Ośrodek organizuje zloty, szkolenia, biesiady, komunie, chrzciny, eventy itp. Imprezy okolicznościowe - max. dla 80 osób, z wykorzystaniem części tanecznej lub do 120 osób, bez możliwości korzystania z parkietu.

 

Dla Gości Ośrodka, i nie tylko, istnieje możliwość wyżywienia w naszej Karczmie. Oferujemy śniadania, obiady i kolacje - większość używanych przez nas produktów spożywczych pochodzi z okolicznych gospodarstw.

 

Dodatkowo w ofercie posiadamy 2 stanice biesiadne dla grup od 30 do 60 osób, które znajdują się na terenie ośrodka noclegowego, jak również istnieje możliwość zorganizowania mobilnej, w dowolnym miejscu zaakceptowanym wcześniej przez organizatora i właściciela terenu. 

 

Noclegi Bieszczady, wczasy, camping, pokoje oraz domki

 

 

"Diabla Góra" zaprasza na wczasy w Bieszczady: noclegi, domki, pokoje i camping! Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty i życzymy miłego, udanego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy!

 
ozdobnik

 

 

  • Wersja polska
  • English version

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Diabla Góra, siedziba: Sanok, Tyrawa Solna 121.